Kolay Montaj Uygulamaları

Zaman kayışlarının bakımlar esnasında değiştirilmesi sıklıkla makinenin tamamen veya kısmen sökülmesine sebep olmaktadır. Özellikle zorlu yerlerde bu işleri yapmak çokça zamana, işgücüne ve dolayısıyla paraya mal olmaktadır.

Orhan Sanayi Kayışları olarak tipik bir kayış değişimini ne kadar karmaşık olursa olsun 10 dakikadan kısa bir süreye indirebilecek özellikli çözümlerimiz var.

Sizin de zorlu bakım ortamlarınız ve uzun bakım süreleriniz var ise hemen uygulama mühendislerimiz ile iletişime geçerek size en uygun çözümü öğrenin.

Uygulamalar

Screw-Joint / Pin-Joint

Screw-Joint/Pin-Joint yöntemi ile yaklaşık 15 dakika gibi bir sürede kayışınızın montajını yapabilirsiniz. Tipik ve kolay uygulanabilen bir yöntem olması ve sök-taka imkan tanıması sebebiyle sıklıkla kullanılır. Paslanmaz özel imalat yüksek mukavemetli pinleri sayesinde yamulma ve kopma olmaz. Kaplamalı veya kaplamasız bütün kayışlara uygulanabilir.

HP Joint

Özel patentli bir yöntem olan HP Joint birden fazla pin yerine tek bir pin ile kayışı hızlıca eklemeye imkan tanır. Ekleme süresi 10 dakikadan kısadır.  Sök-tak yapılamayan ve sağlamlığı ekli kayışlar kadar olan bu ek sayesinde hiçbir bakım artık zor değil. Kaplamalı kayışlara da uygunabilir olması sebebiyle kullanım alanı Pin-Joint’ten çok daha geniştir.

Saha Montaj Kiti (SMK)

Saha montaj kiti sayesinde istenilen kayışın sistem üzerinde 30 dk gibi bir sürede montajını gerçekleştirmek mümkündür.

Plaka ile Ekleme

Kaplamalar kaplamanın cinsine ve özelliğine göre ekli ve sonsuz/eksiz olabilmektedir.  Konu ile ilgili daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

40 Yıllık Tecrübe ile Türkiye’nin Poliüretan Kayış Uzmanı

“Ortech” Kayış Çözümleri  Orhan Sanayi Kayışları’nın 40 yıllık sanayi kayışları tecrübesinin poliüretan kayışlar ve özel üretim kayışlar ile buluştuğu markasıdır. Türkiye’de bir çok üretim tekniğinin ilk ve tek uygulayıcısıdır. Patentli özel çözümleri ve yüksek teknik bilgi birikimi ile müşterilerinin poliüretan sanayi kayışları alanında çözüm ortağıdır. Orhan Sanayi Kayışları 2007 yılından bu yana Gates Poliüretan Zaman Kayışları Yetkili Üreticisi’dir.

Menü