Talaşlı ve Mekanik İşlemler

Talaşlı ve mekanik işlem gerektiren kayışlar çoğunlukla vakum, kılavuzlama veya dizme gerektiren “Taşıma/Konveyör” uygulamalarında kullanılır.

Talaşlı ve mekanik işlemler pozisyon ve geometrik hassasiyet gerektiren özel uygulamalardır. Bir çok farklı üretim tekniğinin bir arada ustalıkla uygulamak gerektirir. Orhan Sanayi Kayışları olarak eğitimli, kalifiye personelimiz ile 20 yılı aşkın kayış işleme tecrübemizi birleştiriyor ve nitelikli ürünler üretiyoruz.

Farkımız

Bilgisayar Destekli İşleme

Kayış üzerinde uygulanacak talaşlı ve mekanik işlemler yüksek hassasiyet ve titizlik gerektirir. 20 yılı aşkın üretim tecrübemiz ile atölyemizde kayış işleme için özelleştirilen bilgisayar destekli işleme merkezleri kullanılır. Uygulanan işlemlerde hem pozisyon hem de geometrik hassasiyet böylelikle elde edilmiş olur.

Hassas, Hızlı ve Kaliteli

Kayış işlemek hassas zor ve standartların dışında bir iştir. 20 yılı aşkın tecrübemiz ile kayışların nasıl işleneceğini çok iyi biliyoruz. Bilgisayar destekli tam otomatik makinelerimiz ile hızlı ve hassas üretim yaparak Avrupa kalitesinde ürünler elde ediyoruz.

Herşey için Tek Nokta Tek Çözüm Ortağı

Talaşlı ve mekanik işlemler delik delme, su jeti ile kesim, dilimleme, frezeleme, kanal açma, diş eksiltme gibi bir çok işlemi bir arada uygulamayı gerektirir. Atölyemizde bulunan geniş makina parkuru ve gelişmiş üretim kabiliyetlerimiz sayesinde tek elden bütün işlemleri gerçekleştirebiliriz.

Kabiliyetlerimiz

Delik delme, Tıraşlama, Zımparalama, Frezeleme, Kalınlık Kalibrasyonu, Kanal Açma, Diş Eksiltme, Su Jeti Kesim, Havşalama, Dilimleme, Yarma, Açılı İşleme vb.

40 Yıllık Tecrübe ile Türkiye’nin Poliüretan Kayış Uzmanı

“Ortech” Kayış Çözümleri  Orhan Sanayi Kayışları’nın 40 yıllık sanayi kayışları tecrübesinin poliüretan kayışlar ve özel üretim kayışlar ile buluştuğu markasıdır. Türkiye’de bir çok üretim tekniğinin ilk ve tek uygulayıcısıdır. Patentli özel çözümleri ve yüksek teknik bilgi birikimi ile müşterilerinin poliüretan sanayi kayışları alanında çözüm ortağıdır. Orhan Sanayi Kayışları 2007 yılından bu yana Gates Poliüretan Zaman Kayışları Yetkili Üreticisi’dir.

Menü