Geniş Zaman Kayışlarıyla Tanışın

Zamanlama hassasiyeti sağlar, pozisyonlama tutarlılığını arttırır, patinaj ve kaçırma kaynaklı sorunların önüne geçer.

Gates Geniş Zaman Kayışları ile Ortech Nitelikli Kayış Teknolojileri Birarada

Geniş zaman kayışının mucidi Gates Mectrol poliüretan zaman kayışları ile kayış teknolojisinde Türkiye’nin ilk uygulayıcısı Orhan Sanayi Kayışları bir aradadır. Özel ve nitelikli çözümler ile geniş zaman kayışlarının kullanıldığı her alanda bir çözümümüz var.

Ürün Çeşitliliği

Gates poliüretan geniş zaman kayışları ile 5 farklı diş formunda 2 farklı poliüretan dolgu malzemesi ile Kevlar/Aramid kordlu olarak imal edilirler. Standart olarak dişleri ve sırtı bez uygulanmış seçenekleri mevcuttur.

Standart diş formları
WT10 – WH(1/2”) – WT5 – WHTD8M – GMT3M

Profesyonel ve Yenilikçi Uygulamalar

Orhan Sanayi Kayışlarının 20 yıllık kayış işleme tecrübesi ile silikon kaplamadan hassas delik delme işlemlerine, kolay montaj uygulamalarından profilli geniş zaman kayışlarına pek çok uygulama standart olarak sunulmaktadır.
Bilgi ve tectübemiz ile revizyon ve yeni makine imalatında uygulama mühendisliği hizmetleri de veriyoruz.

Kaliteli, Hassas ve Hızlı Üretim

Orhan Sanayi Kayışları 207 yılında “Gates Poliüretna Zaman Kayışları Yetkili Üreticisi”dir. Bilgisayar destekli CNC makineler ve tecrübeli, kalifiye personeller ile ürünlerimiz Avrupa kalitesinde ve hassas olarak imal edilir. Üretime hazır geniş stok yapısı ve hızlı üretim süreçleri ile ürünlerinize daha hızlı ulaşırsınız.

Çözümlerimiz

Ortech Silikon Kaplama

3. nesil nitelikli yapışmaz silikon kaplama teknolojisi

5 yıllık Ar-Ge çalışmaları sonucunda üretilen 3. nesil özel yapışmaz silikon kaplamalar geniş zaman kayışlarına 5 farklı renkte (beyaz, siyah, gri, kırmızı, mavi) standart olarak üretilmektedir. Ortech silikon kaplamalar benzerlerinden pek çok özellikler ile ayrılır.

✔ Kokusuz özel formülasyon
✔ 5 farklı renkte standart üretim
✔ Yırtılma ve kesilmelere dayanıklı yapı
✔ Standart gıda uyumluluğu
✔ Kalınlığı arttırılabilir nitelik
✔ Maksimum boy sınırlaması yok

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Vakum Konveyörleri

Kapsamlı üretim kabiliyetleri ile hızlı, hassas ve sağlam

Delik delme, diş tıraşlama, kaplama ve benzeri ürününüz için gerekli bütün uygulamaları stoktan ürüne kadar tek bir adreste bulabilirsiniz. Bilgisayar destekli CNC işleme teknolojisi ile hızlı ve hassastır. Gates poliüretan geniş zaman kayışları ve yardımcı malzemeleri ile tamamen Avrupa kalitesinde üretilir. Ortech vakum konveyörleri benzerlerinden pek çok özelliği ile ayrılır.

✔ Tek noktada Avrupa kalitesinde üretim
✔ Gates kalitesi ile geniş ürün yelpazesi
✔ Bilgisayar destekli CNC hassas işleme teknolojisi
✔ Hızlı teslimat ve üretim süresi (Anlaşmalı AirCargo seçeneği)
✔ Konusunda 20 yıllık tecrübe

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Profilli Geniş Zaman Kayışları

Yenilikçi sıralama ve taşıma çözümleri

Profiller, paletler, fırfırlar ve daha pek çok özellik ile geniş zaman kayışlarınız ürün taşımasında, sıralamasında ve pozisyonlamasında ihtiyacınız olan bütün özellikleri karşılıyor. Genel maksat konveyörlere göre pek çok avantajı ile yeni çözümler sunuyor.

✔ Dişli yapısı ile hassas pozisyonlama
✔ Dişli yapısı ile seri dur-kalk ve senkronizasyon
✔ Standart palet, profil ve fırfır seçenekleri
✔ Üstün Alman kaynak teknolojisi ile sağlam işçilik

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Kolay Montaj Sistemleri

Bakım sürelerini kısaltan montaja hazır özel çözümler

Kayışlı sistemlerinizde değişim yapmak istenildiğinde sökülecek parçalardan dolayı bakım süreleri uzayabilir. Gates bu gibi sorunların üstesinden gelen ve geniş zaman kayışlarına uygulanabilen özel bir teknik geliştirmiştir. Taşıma amaçlı geniş zaman kayışlarında sıklıkla tercih edilen bu yöntem pek çok avantaja ve özelliğe sahiptir.

✔ Montaj süresini 10 dakikaya kadar kıs
✔ WT10, WH(1/2”) ve WHTD8M kayışlara uygulanabilir.
✔ Standart bezli ve bezsiz seçenekleri
✔ Montaja hazır açık uçlu’dan kapanabilir özel yapı
✔ Özel paslanmaz yassı pim tasarımı

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Neden Biz?

Güvenilir, Tecrübeli, Doğru ve Bilgili

Orhan Sanayi Kayışları 40 yıllık ürün ve uygulama birikimi ile müşterilerine kayış sistemlerinde hizmet verir. Güvenilir ve doğru bilgi birikimi ile en doğru ürünü ve çözümü sizlere sunar. Tecrübeli ve bilgili çalışanları ile doğru bilgiye hızlıca ulaşır sorularınızın ve sorunlarınızın üstesinden kolaylıkla gelirsiniz. Uygulama mühendisliği alt yapısı ile teknik hesaplar, tablolar konusunda müşterilerine yardımcı olur. Eğitim faaliyetleri ile kayış sistemleri, tasarım, ürün çeşitleri, bakım ve onarım faaliyetleri üzerine müşterilerin personel eğitimlerine katkı sağlar.

Çözüm Odaklı Müşteri Hizmetleri

Müşterilerimizin yedek parça ve ürün tedarik süreçlerine çözüm odaklı süreç yönetimimiz ile olumlu katkı sağlarız. Ürün ve hizmete ulaşmak bazen satınalma ve teknik birimler için sıkıntılı bir sürece dönüşebilir. Birincil amacımız bu gibi durumlarda müşterilerimizi rahatlatabilecek hızlı çözümler sunmaktır. Derin teknik ürün bilgimiz ve 40 yıldır farklı farklı sektörlerden edindiğimiz makina ve uygulama tecrübemiz ile ürün ve hizmet çözümleri üretiyoruz.

Menü