Gıda Uygulamaları ile Tanışın

FDA ve EU gıda uyumluluk belgelerine sahip kolay yıkanabilir gıda uygulamalarımız ile gıda güvenliğini üst seviyeye çıkarın.

Ürün Çeşitliliği

Gates PosiClean serisi homojen TPU konveyörler, Ortech özel poliüretan kayış çözümleri, Esband tartı bantları, BanderBand gıda uyumlu TPU konveyörler ile gıda uygulamalarında komple çözümler sağlıyoruz.

Profesyonel ve Yenilikçi Uygulamalar

Orhan Sanayi Kayışlarını 40 yıllık kayış deneyimi ile ürünleri uygulamalar ile birleştiriyor. Et, süt, peynir, kuru bakliyat, makarna, ekmek gibi pek çok sektörde kullanılabilir farklı çözümler sunuyoruz.

Gıda Güvenliği ve Servis

Gıda güvenliği süreçlerinizde kullanabilmeniz için FDA ve EU gıda uygunluk belgelerine sahip ürünler kullanılmaktadır. Hat dönüşümlerinizde veya bakımlarınızda yerinde servis, tespit ve analiz gibi hizmetler ile doğru çözümü aldığınızdan emin oluyoruz.

Çözümlerimiz

Gates PosiCleanCenterCleanFlatClean

Yepyeni bir gıda taşıma teknolojisi ile tanışın

Gates Mectrol poliüretan kayışlarının 2. nesil gıda uyumlu konveyörleri ile artık modüler bant ve ThermoDrive çözümlerinden vazgeçeceksiniz. Uzun üretim hatlarında fırfırlanma sorunlarının önüne geçecek, Orhan Sanayi Kayışları ve Gates ortaklığı ile Türkiye içerisinde daha hızlı hizmet alacaksınız. Gates PosiClean termoplastik poliüretan konveyörler benzerlerinden pek çok özelliği ile ayrılır.

✔ Kapalı Kevlar/Aramid kord ile güçlendirilmiş yapı
✔ Kesilmelere ve çiziklere dayanıklı özel PU dolgu
✔ Kimyasallara ve temizleyicilere dayanıklı formülasyon
✔ Soğuk uygulamaları için özel hammade karışımı
✔ Kolay kaynaklanabilir termoplastik yapı
✔ Kolay montaj setleri ve uygulamaları

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Et Endüstrisi Çözümleri

En kapsamlı sektörel çözüm ile tanışın

Et sektörünün kendisine özel çözümleri ile tanışın. Kırmızı et, tavuk ve balık sektörleri için birbirinden ayrı işleme, paketleme çözümleri sunuyoruz. Üretiminizde kullandığınız bütün konveyör, bant ve kayışları artık tek bir elden tedarik edebilirisiniz. Ürünlerimiz işlenmiş veya işlenmemiş bütün et endüstrisi hatlarında benzerlerine göre avanatjlar sunar.

✔ Tek noktadan bütün üretim hatlarınız için ürün tedarik edin
✔ Yeni teknolojiler ile üretim verimliliğinizi arttırın
✔ Makinacılara yedek parçada bağımlılığınızı azaltın
✔ Gıda güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarın
✔ Daha iyi mikrobiyoloji sonuçları ile işletmenizi kara geçirin

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Gıda Konveyörü Çözümleri

BanderBand ile premium ve standart TPU konveyör çözümleri

BanderBand gıda konveyörleri Orhan Sanayi Kayışları’nın tescilli markasıdır. Yeni nesil TPU malzemeler ile sadece gıda uyumluluğu değil sürdürülebilir antimikrobik özellikler sağlıyoruz.  Premium TPU konveyörlerin Türkiye’de öncüsü BanderBand ile daha sorunsuz konveyör çözümleri elde edin. BanderBand gıda konveyörleri benzerlerinden pek çok özelliği ile ayrılır.

✔ Özel TPU yapısı ile daha dayanıklı
✔ Antimikrobik formülasyonu ile sürdürülebilir gıda güvenliği sağlar
✔ Su tutmayan katmanları sayesinde yıkanabilirlik
✔ Kimyasal ve temizleyici dayanımı iyileştirilmiş
✔ Kenar kapatma seçenekleri ile kapalı yapıya geçiş

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Gıda Uyumlu Zaman Kayışları

Artık zaman kayışlarınız da gıda uyumlu

Kendiliğinden gıda uyumluluğu mevcut kapalı Kevlar kordlar ile desteklenmiş T10 ve T5 diş profillerinde 6 farklı yüzey deseni ile standart olarak üretilmektedir. Gıda uygulamalarında hassas pozisyonlama, taşıma gerektiren alanlarda sıklıkla tercih edilir. Standart zaman kayışlarına ve sonradan kaplanmış gıda kayışlarına göre pek çok avantaj sağlar.

✔ Kapalı Kevlar/Aramid kord yapısı
✔ Kendiliğinden standart 6 farklı yüzey formu
✔ İki farklı diş profilinde 200mm ene kadar üretim
✔ FDA ve EU gıda uyumluluk belgeleri

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Neden Biz?

Güvenilir, Tecrübeli, Doğru ve Bilgili

Orhan Sanayi Kayışları 40 yıllık ürün ve uygulama birikimi ile müşterilerine kayış sistemlerinde hizmet verir. Güvenilir ve doğru bilgi birikimi ile en doğru ürünü ve çözümü sizlere sunar. Tecrübeli ve bilgili çalışanları ile doğru bilgiye hızlıca ulaşır sorularınızın ve sorunlarınızın üstesinden kolaylıkla gelirsiniz. Uygulama mühendisliği alt yapısı ile teknik hesaplar, tablolar konusunda müşterilerine yardımcı olur. Eğitim faaliyetleri ile kayış sistemleri, tasarım, ürün çeşitleri, bakım ve onarım faaliyetleri üzerine müşterilerin personel eğitimlerine katkı sağlar.

Çözüm Odaklı Müşteri Hizmetleri

Müşterilerimizin yedek parça ve ürün tedarik süreçlerine çözüm odaklı süreç yönetimimiz ile olumlu katkı sağlarız. Ürün ve hizmete ulaşmak bazen satınalma ve teknik birimler için sıkıntılı bir sürece dönüşebilir. Birincil amacımız bu gibi durumlarda müşterilerimizi rahatlatabilecek hızlı çözümler sunmaktır. Derin teknik ürün bilgimiz ve 40 yıldır farklı farklı sektörlerden edindiğimiz makina ve uygulama tecrübemiz ile ürün ve hizmet çözümleri üretiyoruz.

Menü