Lift ve Kaldırma Sistemleri

Lift ve kaldırma uygulamalarında 3 farklı ürün grubumuzda müşterilerimize hizmet veriyoruz. Dişli veya düz kasnaklar için farklı lift/kaldırma kayışları mevcuttur. Kaldırma pozisyonunda hassasiyeti, yüksek devir, yüksek güç ve dayanım beklentilerinizin her birini ayrı ayrı karşılayabiliriz. Zincirli sistemlere göre daha hafif olmaları, yağlamaya ve bakıma ihtiyaç duymamaları, enerji tasarrufu sağlamaları sebebiyle tercih edilirler. Pek çok zincirli sistem için revizyon çalışmalarında mühendislik desteğini müşterilerimize sağlamaktayız.

Lift ve Kaldırma Kayışınızı Seçin

Synchro-Power® Açık Uçlu Poliüretan Zaman Kayışları

Çok çeşitli bir ürün grubudur. Birbirinden farklı diş formu, hatvesi, rengi, niteliği ve kord seçenekleri ile 100’den fazla varyasyon ile üretilirler. Bir çoğu standart ve stoktur. Hassas ve hızlı pozisyonlama gerektiren kaldırma işleri için idealdir. Zincirli sistemlere göre daha hafif olmaları, yağlamaya ve bakıma ihtiyaç duymamaları, temiz olmaları ve enerji tasarrufu sağlamaları sebebiyle tercih edilirler. Özel HPL serisi ile en kuvvetlisinden daha kuvvetli.

BFL Serisi Düz Poliüretan Kayışlar

Standart olarak 3 farklı hammadde seçeneği ve 5 farklı kord seçeneği ile 5 farklı kalınlıkta üretilirler. Çok çeşitli bir ürün grubudur. Hızlı hareket ve yüksek güç gerektiren kaldırma ve asansör uygulamalarında tercih edilir.  Halatlı sistemlere göre poliüretan desteği ile tamburlarda aşınmanın önüne geçer, ön gergili yapısı ile kopmalar veya çatlamalar olmaz, kapalı yapısı ile korozyona uğramaz, servis gereksinimi düşüktür.  Tutucu yüzeyi sayesinde tahrik tamburunda daha küçük çaplarda tutunur ve kayma yapmaz böylelikle güç ve enerji tasarrufu sağlar.

Poliamid Katmanlı Düz Tanjansiyel Kayışlar

Farklı kalınlıklarda poliamid katmanlı yüzeyleri kauçuk, deri, kumaş olarak imal edilirler. Farklı kombinasyonlar ile elde edilen çok çeşitli ürün yelpazesi ile bütün güç sınıflarına çözümler sunar. Vuruntulu veya darbeli çalışmalarda sıklıkla tercih edilir. Düşük esneme katsayısı ile standart örgü halatlara göre daha iyi sonuç verirler. Yağlı ortamlarda tercih sebebidir. Doğal deri yapılı olanları ile paslanmaz tutuşu bozulmaz.

Neden Biz?

Güvenilir, Tecrübeli, Doğru ve Bilgili

Orhan Sanayi Kayışları 40 yıllık ürün ve uygulama birikimi ile müşterilerine kayış sistemlerinde hizmet verir. Güvenilir ve doğru bilgi birikimi ile en doğru ürünü ve çözümü sizlere sunar. Tecrübeli ve bilgili çalışanları ile doğru bilgiye hızlıca ulaşır sorularınızın ve sorunlarınızın üstesinden kolaylıkla gelirsiniz. Uygulama mühendisliği alt yapısı ile teknik hesaplar, tablolar konusunda müşterilerine yardımcı olur. Eğitim faaliyetleri ile kayış sistemleri, tasarım, ürün çeşitleri, bakım ve onarım faaliyetleri üzerine müşterilerin personel eğitimlerine katkı sağlar.

Çözüm Odaklı Müşteri Hizmetleri

Müşterilerimizin yedek parça ve ürün tedarik süreçlerine çözüm odaklı süreç yönetimimiz ile olumlu katkı sağlarız. Ürün ve hizmete ulaşmak bazen satınalma ve teknik birimler için sıkıntılı bir sürece dönüşebilir. Birincil amacımız bu gibi durumlarda müşterilerimizi rahatlatabilecek hızlı çözümler sunmaktır. Derin teknik ürün bilgimiz ve 40 yıldır farklı farklı sektörlerden edindiğimiz makina ve uygulama tecrübemiz ile ürün ve hizmet çözümleri üretiyoruz.

Menü