Paketleme Çözümleri ile Tanışın

Zamanlamada hassasiyeti, pozisyonlamada tutarlılığı arttırır, patinaj ve kaçırma kaynaklı sorunların önüne geçer.

Ürün Çeşitliliği

Paketleme makinalarındaki çeşitliliği aynı şekilde ürünlerimize de yansıttık. Sektörel olarak kullanılan bir çok paketleme makinası kayışını tek bir noktadan tedarik edebilirsiniz. Geniş uluslararası işbirliklerimiz ile orjinal ürününüzü daha hızlı ve daha uyguna alırsınız.

Profesyonel ve Yenilikçi Uygulamalar

Orhan Sanayi Kayışlarının 20 yıllık kayış işleme tecrübesi ile kaplamalı kayışlar, profilli kayışlar, vakumlu kayışların herbiri için bir çözümümüz mevcut. Geniş uygulama altyapımız ve sektörel tecrübelerimiz ile uygulamalarınızı iyileştiriyoruz.

Kaliteli, Hassas ve Hızlı Üretim

Bilgisayar destekli CNC makineler ve tecrübeli, kalifiye personeller ile ürünler Avrupa kalitesinde ve hassas olarak imal edilir. Üretime hazır stokları ile bütün siparişlere hazırız.

Çözümlerimiz

Dikey Paketleme Kayışları

Yepyeni kapsayıcı ürün gamı ile yepyeni teknolojiler

Ambalaj malzemesinin cinsine göre özelleştirilebilir dikey paketleme kayışları ürün grubumuz ile sahalardayız. Yeni nesil silikon kaplamalar ile kayış kullanımlarınızı düşürün. 15 farklı kaplama malzemesi için ambalajınıza en uygununu tercih edin ve sisteminizi iyileştirin. Ortech vakum konveyörleri benzerlerinden pek çok özelliği ile ayrılır.

✔ Kauçuk, poliüretan ve silikon kaplama malzemesi seçenekleri
✔ 15 farklı kaplama malzemesi ile farklı ambalajlar için farklı çözümler
✔ Gerçek sonsuz yapısı ile daha dayanıklı
✔ Geniş makine parça kod numarası ile katalog ürünler
✔ Hassas ve kaliteli işçilik

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Yatay Paketleme Kayışları

Nitelikli ve farklı çözümler

Delik delme, diş tıraşlama, kaplama ve benzeri ürününüz için gerekli bütün uygulamaları stoktan ürüne kadar tek bir adreste bulabilirsiniz. Bilgisayar destekli CNC işleme teknolojisi ile hızlı ve hassastır. Gates poliüretan zaman kayışları ve yardımcı malzemeleri ile tamamen Avrupa kalitesinde üretilir. Ortech nitelikli zaman kayışı çözümleri benzerlerinden pek çok özelliği ile ayrılır.

✔ Tek noktada Avrupa kalitesinde üretim
✔ Gates kalitesi ile geniş ürün yelpazesi
✔ Bilgisayar destekli CNC hassas işleme teknolojisi
✔ Hızlı teslimat ve üretim süresi (Anlaşmalı AirCargo seçeneği)
✔ Konusunda 20 yıllık tecrübe

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

İkincil Paketleme/Kutulama/Kolileme Kayışları

Makine yedek parçalarınızda üreticiye bağlı değilsiniz

Paketleme hatlarınızda kullandığınız kutulama, kolileme kayışlarında sizlere Avrupa kalitesinde üretim teknolojimiz ile hizmet veriyoruz. Bilgisayar destekli CNC işleme teknolojimiz ile ürünleri ölçü toleransı ile üretiyoruz. 50’den fazla kaplama seçeneği ile farklı ihtiyaçlarınıza hemen cevap veriyoruz. Ortech Nitelikli Kayış Çözümleri benzerlerinden pek çok özelliği ile ayrılır.

✔ Gates Poliüretan Zaman Kayışları Yetkili Üreticisi
✔ Üstün Alman kaynak teknolojisi ile sağlam işçilik
✔ 50’den fazla kaplama malzemesi ile üretime hazır
✔ 40 yıllık makine ve uygulama bilgisi ve tecrübesi

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Profilli/Takozlu/Askerli Kayışlar

Bakım sürelerini kısaltan montaja hazır özel çözümler

Profilli/takozlu/askerli kayışlar paketleme uygulamalarının temelini oluşturur. Sıralama ve dizme gibi seri ama hassas uygulamalar için hassas üretim tekniklerimizi kullanırız. Teknik altyapımız ile makina üreticilerine özel ürün geliştirme ve üretim yapabiliriz. Ortech Nitelikli Kayış Çözümleri benzerlerinden pek çok özelliği ile ayrılır.

✔ Gates Poliüretan Zaman Kayışları Yetkili Üreticisi
✔ Üstün Alman kaynak teknolojisi ile sağlam işçilik
✔ 50’den fazla standart şekil ve geometri
✔ Özel insert somun ve delikli profiller
✔ Gıdaya uygun özel profiler
✔ Öz-üretim kabiliyetleri

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Neden Biz?

Güvenilir, Tecrübeli, Doğru ve Bilgili

Orhan Sanayi Kayışları 40 yıllık ürün ve uygulama birikimi ile müşterilerine kayış sistemlerinde hizmet verir. Güvenilir ve doğru bilgi birikimi ile en doğru ürünü ve çözümü sizlere sunar. Tecrübeli ve bilgili çalışanları ile doğru bilgiye hızlıca ulaşır sorularınızın ve sorunlarınızın üstesinden kolaylıkla gelirsiniz. Uygulama mühendisliği alt yapısı ile teknik hesaplar, tablolar konusunda müşterilerine yardımcı olur. Eğitim faaliyetleri ile kayış sistemleri, tasarım, ürün çeşitleri, bakım ve onarım faaliyetleri üzerine müşterilerin personel eğitimlerine katkı sağlar.

Çözüm Odaklı Müşteri Hizmetleri

Müşterilerimizin yedek parça ve ürün tedarik süreçlerine çözüm odaklı süreç yönetimimiz ile olumlu katkı sağlarız. Ürün ve hizmete ulaşmak bazen satınalma ve teknik birimler için sıkıntılı bir sürece dönüşebilir. Birincil amacımız bu gibi durumlarda müşterilerimizi rahatlatabilecek hızlı çözümler sunmaktır. Derin teknik ürün bilgimiz ve 40 yıldır farklı farklı sektörlerden edindiğimiz makina ve uygulama tecrübemiz ile ürün ve hizmet çözümleri üretiyoruz.

Menü